DE-ULTIEME-WORP

  HET CRITERIUM

 

RANGLIJSTEN KOGELSTOTEN

 

KADETTEN

 

DAMES

.
 NAAM
 CLUB
 DATUM
 PLAATS
7.00
 Tine Vanhelmont
 ACA
 09/09/17
 Tongeren
-----
 -------------- 2018 -------------
 -------
 ---------
 -----------------
9.39
 Lotte Zizzari
 ATLA
 01/06/18
 Lanaken

HEREN

 .
NAAM 
 CLUB
 DATUM
 PLAATS
11.24
 Orry Willems
VABCO
25/05/17 
Mol
 9.96
 Davy Nulens
BREE
14/10/17
Lanaken
 -----
 ---------------- 2018 --------------
  --------
  ---------
  ---------
 11.55
 Davy Nulens
BREE
05/08/18
Lommel
11.49
 Abdelkader Benarbia
AVT
18/08/18
Lanaken
 10.49
 Senne Van Gelder
 ACHL
05/08/18
Lommel
10.11
 Devlin Neyens
LOOI
18/08/18
Lanaken
   8.31
 Seppe Hesius
 DALO
03/06/18 
 Mol
 
SCHOLIEREN
 

DAMES

.
 NAAM
 CLUB
 DATUM
PLAATS 
12.56
 Ann Telemans
AVT
 09/09/17
 Tongeren
10.00
Faidra Theunissen
ACA
 30/06/17
 Lanaken
7.66
Lindsey Nulens
BREE
 09/09/17
 Tongeren
 6.78
Winde Hilven
ACA
 14/10/17
 Lanaken
 ------
 ----------- 2018 ------
 -------
 ------------
 ----------------------
12.50
 Axelle Pieri
ATLA
14/04/18
 Bree
12.30
Liene Daniels
 ATLA
 03/06/18
 Mol

HEREN

.
NAAM 
 CLUB
 DATUM
 PLAATS
14.17
 Senne Prenen
MACD
 14/10/17
 Lanaken
11.87
 Niels Reynders
LOOI
 14/07/17
 Alken
------
 -------- 2018 ------------
 ------
 --------------
 ------------
15.29
 Senne Prenen
MACD
 03/06/18
 Mol
11.32
 Orry Willems
VABCO
 11/08/18
 Mol
 

JUNIOREN

 

DAMES

 .
 NAAM
CLUB 
DATUM 
 PLAATS
12.25 
  Mila Savelkouls
 ATLA
 18/08/18
   Lanaken

HEREN

.
 NAAM
 CLUB
 DATUM
 PLAATS
9.08
 Colin Jacobs
 ADD
 25/08/17
 Lanaken
 

SENIOREN

 

DAMES

.
NAAM 
 CLUB
 DATUM
 PLAATS
12.01
 Benedicte Geudens
  LIER
27/08/16
Mol
8.56
 Eline Verwimp
 VABCO
25/05/17
Mol
 -----
 ------------ 2018 -----------
 -------
 ----------
 -------
9.86
 Inge Geukens
 DALO
 05/0818
Lommel
 8.63
 Eline Verwimp
 VABCO
 26/05/18
Lommel

HEREN

.
NAAM
 CLUB
 DATUM
PLAATS 
13.25
Bart Geukens
VABCO
 01/01/16
Tessenderlo
11.13
Niels Philjens
 ACA
23/07/16
Tessenderlo
10.64
Brett Jacobs
 ADD
21/10/17  
Alken
10.12
Jeffrey Nulens
BREE
01/01/16
Tessenderlo
8.91
Dirk Schillewaert
LOOI
 01/01/16
 Tessenderlo
------
 ---------- 2018 -------------
 -------- 
 ---------
 ----------
12.69
Geert Bruninx
 ATLA
14/04/18 
 Bree
 8.63
Colin Jacobs
 ADD
 03/06/18
 Mol
 

MASTER 35

 

DAMES

.
NAAM 
 CLUB
 DATUM
PLAATS 
9.31
Wendy Bruninx
 ATLA
01/01/17
 Tessenderlo
9.00
Ann Schillewaert
LOOI
01/01/17
 Tessenderlo
 -------
 ------ 2018 --------------------
 ------
 ---------
 ---------------
  9.32
 Wendy Bruninx
 ATLA
 18/08/18
  Lanaken

HEREN

.
 NAAM
 CLUB
 DATUM
 PLAATS
13.08
 Bruninx Geert
 ATLA
 18/08/18
 Lanaken
  8.64
  Kristof Sels
 DALO
  26/05/18
 Lommel

MASTER 40

 

DAMES

HEREN

MASTER 45

 

DAMES

.
 NAAM
 CLUB
 DATUM
 PLAATS
8.38
 Aida Ezaitouni
 ATLA
 08/10/16
  Lanaken
 --------
 --------- 2018 ---------------
 ------
 ----------
 -----------

HEREN

.
 NAAM
 CLUB
 DATUM
 PLAATS
10.84
 Patrick Mesotten
 ACA
 10/06/16
 Tongeren
-------
 ------ 2018 ----------
 --------------------
 ---------
 ----------
 10.22
 Patrick Mesotten
 ACA
 05/08/18
 Lommel

MASTER 50

 

DAMES

.
NAAM
 CLUB
DATUM 
PLAATS
8.77
 Margot Schepers
 DALO
 14/10/17
 Lanaken
 ------
 ----- 2018 --------------------
 -------
 ----------
 ---------------

HEREN

.
 NAAM
 CLUB
DATUM 
 PLAATS
 9.89
 Patrick Coene
 SACN
 03/07/16
 Mol
-------
 ------- 2018 ------------------
 -------
 ------
 ------------
 11.49
 Det Beckers
 Aac
 01/06/18
 Lanaken
  8.09
 Ronny Bervoets
 LOOI
 05/08/18
 Lommel
 

MASTER 55

 

DAMES

.
 NAAM
 DATUM
 PLAATS
8.59
 Margot Schepers
 05/08/18
  Lommel

HEREN

.
 NAAM
 
 DATUM
 PLAATS
 10.08
Umberto Jacobs
 ADD
 10/06/16
 Tongeren
 9.61
Andreas De Geest
 Looi
 08/10/16
 Lanaken
 -------
 ----- 2018 -----------------
 ----
 ---------
 -------------
 9.23
Andreas De Geest
 Looi
 01/06/18
 Lanaken
 

MASTER 60

DAMES

HEREN

.
NAAM 
 CLUB
 DATUM
 PLAATS
11.03
Humberto Jacobs
 ADD
29/10/17
Alken
10.93
Georges Bobbaers
ATLA
11/09/17 
Diepenbeek
 9.18
Hugo Biets
ACA
06/08/16
Lommel
 -------
------- 2018 ----------------
 ------
 ----------
 ---------------
 10.87
 Georges Bobbaers
 ATLA
 26/05/18
 Lommel
 10.76
 Humberto Jacobs
 ADD
 03/06/18
 Mol
 

MASTER 65

 

DAMES

.
NAAM 
CLUB 
 DATUM
 PLAATS
 6.02
 Maria Paps
 LOOI
 28/06/17
 Tessenderlo

HEREN

.
 NAAM
 CLUB
 DATUM
 PLAATS
9.17
 Gerard Ooms 
 VABCO
 10/07/16
 Neerpelt
 

MASTER 70

 

DAMES

.
 
 
 
 
 
 

HEREN

.
 NAAM
 CLUB
 DATUM
 PLAATS
 9.67
 Roger Elsen
  Looi
 01/06/18
 Lanaken
 8.48
 Pierre Hulsmans
 Looi
 26/05/18
 Lommel
REGELS RANGLIJSTEN
  • RANGLIJSTEN VAN HETZELFDE SEIZOEN ZIJN TIJDELIJK
  • RANGLIJSTEN WORDEN PERMANENT INDIEN AAN DE VOORWAARDEN WORDEN VOLDAAN ( 6 MEETINGS/ 3 BIJ HAMER )
  • DE RECORDS STAAN LOS VAN DE AANWEZIGHEID BIJ DE PRIJSUITREIKING